Osłony wewnątrz domu » Rolety materiałowe » Rolety dachowe

ROLETY DACHOWE ,,dekolux” , ,,B-11”, ,,żaluzja plisowana”


System ,,dekolux” to wysokiej jakości wyrób zaadresowany do szerokiego grona odbiorców, dopasowany do wszystkich dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym modeli okien dachowych. Roleta posiada mechanizm sprężynowy dzięki, któremu możemy ustawić materiał na dowolnej wysokości. System składa się z estetycznej, płaskiej kasety i płaskich prowadnic. Całość harmonijnie współgra ze sobą. Dostępny w kolorach biały, srebrny, sosna.

System ,,B-11” to rolety w kasecie z prowadnicami posiadające mechanizm sprężynowy. Prowadnice w kształcie litery U. Kaseta i prowadnice aluminiowe. Istotnym plusem tego systemu jest to, że po zamontowaniu rolety powierzchnia szyby się nie zmniejsza. Dostępne kolory kaset: biały, brąz, złoty dąb, orzech.

Żaluzja plisowana do okna dachowego pozwala na niezliczoną ilość ustawień materiału. Materiał można zasłonić całkowicie, od dołu i od góry. Za pomocą listew górnej i dolnej można ustawić materiał w dowolnym miejscu. Ogromna gama kolorystyczna pozwala na aranżację nowoczesnych wnętrz.